Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

KONKURS NA OPIEKUNA LABORATORIUM TRADINGOWEGO OSTC

Konkurs na Opiekuna Laboratorium Tradingowego OSTC

OSTC zaprasza zainteresowaych studentów do aplikowania na Opiekuna Laboratorium Tradingowego OSTC. Prześlij swój pomysł na to jak rozszerzyć współpracę OSTC z Uniwersytetem Łódzkim, jak promować i efektywnie wykorzystywać Laboratorium Tradingowe. Zgłoszenia do konkursu prosimy przesłać do 31 października 2017. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie.

Opublikowane: 23-10-2017