Piątek, 23 lutego 2018, tydzień parzysty (08)

KONKURS NA NAJLEPSZE PRACE MAGISTERSKIE UŁ 2017

Konkurs na najlepsze prace magisterskie UŁ 2017

Miło nam poinformować, że praca magisterska absolwenta Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego pana mgra Piotra Jareckiego pod tytułem „Behawioralne aspekty wyceny nieruchomości” znalazła się w gronie dziesięciu najlepszych prac powstałych w Uniwersytecie Łódzkim w 2017 r. Promotorem pracy była prof. Ewa Kucharska-Stasiak. Nagrody zostały wręczone podczas Gali Fundacji Uniwersytetu Łódzkiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opublikowane: 25-01-2018