Niedziela, 27 maja 2018, tydzień nieparzysty (21)

KONKURS NA NAJLEPSZĄ PRACĘ NA TEMAT WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ

Konkurs na najlepszą pracę na temat własności intelektualnej

Uprzejmie informujemy o ogłoszonym przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, konkursie na najlepszą pracę naukową na temat związany z własnością intelektualną, w tym z jej ochroną, zarządzaniem i marketingiem. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej.

Opublikowane: 07-05-2018