Poniedziałek, 21 sierpnia 2017, tydzień parzysty (34)

KONKURS NA NAJLEPSZĄ PRACĘ MAGISTERSKĄ Z ZAKRESU ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH

Konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu rozwoju obszarów wiejskich

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk wraz z Fundacją Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zaprasza do udziału w Konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu rozwoju obszarów wiejskich.  Do Konkursu można zgłaszać prace w języku polskim lub angielskim, których obrona odbyła się w roku kalendarzowym 2015 i 2016. Termin nadsyłania prac: 31.03.2017 roku.

Opublikowane: 02-02-2017