Czwartek, 16 sierpnia 2018, tydzień nieparzysty (33)

KONKURS NA NAJLEPSZĄ PRACĘ MAGISTERSKĄ I DOKTORSKĄ „RODZINA – SPOŁECZEŃSTWO – PRZYSZŁOŚĆ”

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską „Rodzina – Społeczeństwo – Przyszłość”

Zapraszamy do udziału w Konkursie o Nagrodę Wojewody Wielkopolskiego na najlepszą pracę magisterską i doktorską na temat znaczenia rodziny dla funkcjonowania i rozwoju ładu społecznego w różnych jego wymiarach „Rodzina – Społeczeństwo – Przyszłość”. Jest to pierwsza edycja tego Konkursu, adresowanego do autorów wyróżniających się prac z zakresu wszelkich specjalności naukowych, dotyczących zagadnień polityki prorodzinnej, a także roli rodziny w funkcjonowaniu społeczeństwa. Do Konkursu zgłoszone mogą zostać prace obronione w latach 2016/2017 oraz 2017/2018. Pracę wraz z wypełnionymi załącznikami należy przesłać do 15 października 2018r. Więcej informacji odnajdą Państwo pod linkiem.

Opublikowane: 12-04-2018