Czwartek, 19 kwietnia 2018, tydzień parzysty (16)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

KONKURS MINISTERSTWA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO

« Przejdź do listy konkursów

Konkurs Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło w ramach modułu Fundamenty Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki - 2018 konkurs pt.: "Odrodzona po latach niewoli - kompedia wiedzy: encyklopedie, słowniki, leksykony, katalogi etc." Przedmiotem konkursu jest przygotowanie kompendiów takich, jak słowniki, encyklopedie, katalogi, przewodniki, zbiory map, bibliografie etc. prezentujacych w sposób syntetyczny, pogłębiony, a równocześnie oryginalny dotychczasową wiedzę na temat zjawisk związanych z odzyskiwaniem i odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Minimalna kwota dofinansowania to 500 tys. zł, a maksymalna to 1,8 mln. zł.

Wnioski o dofinansowanie projektu należy składać drogą elektroniczną za pomocą systemu OSF. Termin składania wniosków to 20 marca 2018 r. - 30 kwietnia 2018 r. więcej...

Opublikowane: 27-03-2018
Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź