Czwartek, 19 kwietnia 2018, tydzień parzysty (16)

KONKURS MINISTERSTWA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO

Konkurs Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło w ramach modułu Fundamenty Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki - 2018 konkurs pt.: "Odrodzona po latach niewoli - kompedia wiedzy: encyklopedie, słowniki, leksykony, katalogi etc." Przedmiotem konkursu jest przygotowanie kompendiów takich, jak słowniki, encyklopedie, katalogi, przewodniki, zbiory map, bibliografie etc. prezentujacych w sposób syntetyczny, pogłębiony, a równocześnie oryginalny dotychczasową wiedzę na temat zjawisk związanych z odzyskiwaniem i odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Minimalna kwota dofinansowania to 500 tys. zł, a maksymalna to 1,8 mln. zł.

Wnioski o dofinansowanie projektu należy składać drogą elektroniczną za pomocą systemu OSF. Termin składania wniosków to 20 marca 2018 r. - 30 kwietnia 2018 r. więcej...

Opublikowane: 27-03-2018