Czwartek, 19 października 2017, tydzień parzysty (42)

KONKURS IRLANDZKIEJ RADY DS. BADAŃ NAUKOWYCH

Konkurs Irlandzkiej Rady ds. Badań Naukowych

Jesteś doświadczonym naukowcem i zastanawiasz się nad kolejnym krokiem w swojej karierze? Indywidualne granty badawczo-szkoleniowe są przeznaczone dla naukowców, którzy chcą poszerzać perspektywy swojej kariery zawodowej i naukowej poprzez pracę za granicą. Wnioski dostępne są na stronie.
Irlandzkie stypendia indywidualne, wsparcie dla międzynarodowej mobilności doświadczonych naukowców, dają możliwość pracy również w środowisku pozaakademickim. Opis stanowiska
Termin składania wniosków: 12 października 2017 r.
Opublikowane: 21-09-2017