Środa, 26 kwietnia 2017, tydzień nieparzysty (17)

KONFERENCJA „WZROST GOSPODARCZY – RYNEK PRACY – INNOWACYJNOŚĆ GOSPODARKI”

Konferencja „Wzrost gospodarczy – Rynek pracy – Innowacyjność gospodarki”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pt. „Wzrost gospodarczy – Rynek pracy – Innowacyjność gospodarki”, która odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2017 r. w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym UŁ w Łodzi, przy ul. Rogowskiej 26.  Organizatorami konferencji są Katedra Mikroekonomii UŁ oraz Katedra Makroekonomii UŁ. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie www.makroekonomia.uni.lodz.pl w zakładce konferencje.

Opublikowane: 22-03-2017