Środa, 24 maja 2017, tydzień nieparzysty (21)

KONFERENCJA "ROZUMIENIE GRANIC GRANICE ROZUMIENIA"

Konferencja "Rozumienie granic Granice rozumienia"

granice_plakat_web-01.jpg

Zapraszamy do udziału w konferencji "Rozumienie granic Granice rozumienia" organizowanej pod patronatem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i Uniwersytetu Łódzkiego, która odbędzie się 27 kwietnia w Galerii ASP przy ul. Piotrkowskiej 68 w Łodzi. Ponieważ miejsce konferencyjne może pomieścić ograniczoną liczbę osób, zdecydowano się na następującą formę zapisów: zapisy na sesje poranne (1 i 2), na sesje popołudniowe (3 i 4) oraz na całość. Zgłoszenia i wszelkie pytania prosimy wysyłać na adres: granicerozumienia@gmail.com.  Wejścia na wernisaże i wystawy towarzyszące konferencji są nielimitowane.
Organizatorzy: dr Kamila Biały, Instytut Socjologii UŁ, dr hab. Marek Domański, Wydział Sztuk Wizualnych, ASP w Łodzi.

Opublikowane: 10-04-2017