Wtorek, 18 września 2018, tydzień parzysty (38)

KONFERENCJA PT. "WZROST GOSPODARCZY – RYNEK PRACY – INNOWACYJNOŚĆ GOSPODARKI"

Konferencja pt. "Wzrost gospodarczy – Rynek pracy – Innowacyjność gospodarki"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pt. Wzrost gospodarczy – Rynek pracy – Innowacyjność gospodarki, która odbędzie się w dniach 28-29 czerwca 2018 r. w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym UŁ, ul. Rogowska 26 (dzień pierwszy) i w Pałacu Biedermanna, ul. Franciszkańska 1/3 (dzień drugi). Organizatorem konferencji są Katedra Mikroekonomii UŁ, Katedra Makroekonomii UŁ oraz Oddział Okręgowy NBP w Łodzi. Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdziecie Państwo na stronie makroekonomia.uni.lodz.pl

Proponowana tematyka konferencji:

-        Uwarunkowania i determinanty wzrostu gospodarczego.

-        Polityka gospodarcza a rynek pracy. Funkcjonowanie rynku pracy w krajach UE.

-        Innowacyjność polskiej gospodarki. Uwarunkowania i perspektywy rozwoju.

-        Gospodarka oparta na wiedzy. Aspekty teoretyczne i strategie jej rozwoju.

-        Nierównowaga finansów publicznych w Polsce. Diagnoza i metody naprawy.

-        Interwencjonizm versus wolny rynek. Spór o politykę gospodarczą.

-        Polska i świat dekadę po światowym kryzysie finansowym.

Opublikowane: 28-06-2018