Poniedziałek, 23 października 2017, tydzień nieparzysty (43)

KONFERENCJA PRZYSZŁOŚĆ FINANSÓW 2017 PT. „WSPIERANIE ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI – PAŃSTWO A PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”

Konferencja Przyszłość Finansów 2017 pt. „Wspieranie rozwoju innowacyjnej gospodarki – państwo a przedsiębiorczość”

Zapraszamy do uczestnictwa w III ogólnopolskiej konferencji Przyszłość Finansów 2017 pt. „Wspieranie rozwoju innowacyjnej gospodarki – państwo a przedsiębiorczość”. Jednocześnie przypominamy, że w dniu 31 maja upływa termin rejestracji, przesłania streszczenia oraz dokonywania wpłat za uczestnictwo.
Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 10 – 11 października 2017 w budynku Wydziału Ekonomiczno – Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Przedmiotem konferencji będą różne aspekty rozwoju gospodarki opartej na wiedzy, ze szczególnym uwzględnieniem roli państwa jako instytucji wspierającej rozwój środowiska innowacyjnego.

W ramach konferencji proponujemy również udział w warsztatach:

• Publikowanie artykułów na liście A
  • Metody ilościowe dla „nie – ilościowców”

Nadesłane artykuły będą skierowane do publikacji w czasopismach:

• Acta Universitatis Lodziensis. Folia Oeconomica, 14 pkt MNiSW
  • Studia Prawno - Ekonomiczne, 12 pkt MNiSW

Jesteśmy przekonani, że Państwa udział w konferencji będzie sprzyjać twórczej wymianie poglądów oraz będzie okazją do nawiązania kontaktów i dalszej współpracy naukowej.Uprzejmie prosimy o przekazanie informacji o konferencji osobom zainteresowanym.

Opublikowane: 10-10-2017