Piątek, 20 kwietnia 2018, tydzień parzysty (16)

KONFERENCJA "ODNAWIALNA PRZESTRZEŃ PROJEKTOWANIA" W RAMACH FESTIWALU ECO MADE

Konferencja "Odnawialna przestrzeń projektowania" w ramach festiwalu Eco Made

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Odnawialna przestrzeń projektowania” organizowanej przez: Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Politechnikę Łódzką oraz Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego. Konferencja odbędzie się w dniach 30 listopada – 1 grudnia 2017 r. w Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (pracownia komputerowa, II piętro, ul. Wojska Polskiego 121). Wydarzenia w ramach ECOMADE FESTIWALU będą nośnikiem idei i wartości ekologii jako elementu procesu kreacji projektowej w dwóch głównych nurtach:
- wciąż aktualnej, niewyczerpalnej formule przetwarzania odpadów, ich ponownego wykorzystania do tworzenia dzieł i projektów promujących postawy proekologiczne u odbiorców i konsumentów
- w sferze nowoczesnego, proekologicznego podejścia do procesu kreacji projektowej i artystycznej. W ramach tych działań środowisko twórców świadomie i odpowiedzialnie wykorzystuje nowoczesne technologie, aby uczynić proces kreacji oraz warsztat artysty i projektanta ekologicznym, odnawialnym i przyjaznym dla otoczenia.
Więcej informacji.

Opublikowane: 28-11-2017