Czwartek, 19 kwietnia 2018, tydzień parzysty (16)

KONFERENCJA NAUKOWA „SOCJOLOGIA PRACY WCZORAJ I DZIŚ. W 90-TĄ ROCZNICĘ URODZIN PROFESOR JOLANTY KULPIŃSKIEJ”

Konferencja naukowa „Socjologia pracy wczoraj i dziś. W 90-tą rocznicę urodzin profesor Jolanty Kulpińskiej”

Serdecznie zapraszamy na  konferencję organizowaną przez Instytut Socjologii UŁ współorganizowaną z Sekcją Socjologii Pracy PTS w związku ze zbliżającą się 90-tą rocznicą urodzin profesor  Jolanty Kulpińskiej. Konferencja zatytułowana jest „Socjologia pracy wczoraj i dziś. W 90-tą rocznicę urodzin profesor Jolanty Kulpińskiej”.
Konferencja odbędzie się na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym w dniu 20 kwietnia 2018 roku w sali Rady Wydziału (C140). Wśród prelegentów zagranicznych wystąpią Akihiro Ishikawa, Paul Steward, Meardi Guglielmo oraz Harri Melin.
Prosimy o potwierdzenie swojej obecności do dnia 5 kwietnia 2018 r. wysyłając zgłoszenie na adres inssoc@uni.lodz.pl

Opublikowane: 26-03-2018