Środa, 26 kwietnia 2017, tydzień nieparzysty (17)

KONFERENCJA NAUKOWA INSTYTUTU SOCJOLOGII UŁ „REWITALIZACJA SPOŁECZNA. PRZESTRZEŃ, KULTURA, JAKOŚĆ ŻYCIA”

Konferencja naukowa Instytutu Socjologii UŁ „Rewitalizacja społeczna. Przestrzeń, kultura, jakość życia”

Czym jest społeczny wymiar rewitalizacji miasta? Jakie konflikty rodzi proces rewitalizacji? Jak doświadczają procesu rewitalizacji mieszkańcy rewitalizowanych obszarów? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poszukiwać będą uczestnicy konferencji naukowej Instytutu Socjologii UŁ pt. „Rewitalizacja społeczna. Przestrzeń, kultura, jakość życia”, która odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2017 r., w auli C-140, w godz. 10.00 – 18.30. Konferencja objęta jest patronatem Sekcji Socjologii Miasta Polskiego Towarzystwa Socjologicznego i jest połączona z obchodami Ogólnopolskiego Tygodnia Pracy Socjalnej. Serdecznie zapraszamy do udziału. Wstęp otwarty, bezpłatny. Program Konferencji

Opublikowane: 27-03-2017