Wtorek, 19 września 2017, tydzień parzysty (38)

KIERUNKI: EKONOMIA ORAZ GOSPODARKA PRZESTRZENNA Z POZYTYWNYMI OCENAMI PKA 2017

Kierunki: Ekonomia oraz Gospodarka Przestrzenna z pozytywnymi ocenami PKA 2017

Z dumą informujemy, iż kierunki: Ekonomia oraz Gospodarka Przestrzenna otrzymały oceny pozytywne Państwowej Komisji Akredytacyjnej w roku 2017. Kierunek Ekonomia otrzymał wyróżnienie w kategorii Umiędzynarodowienie, natomiast kierunek Gospodarka Przestrzenna został oceniony wyróżniająco w kategorii Współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Gratulujemy!

Opublikowane: 29-06-2017