Czwartek, 20 września 2018, tydzień parzysty (38)

KATARZYNA PLICH Z NAGRODĄ ZA NAJLEPSZĄ PRACĘ Z ZAKRESU URBANISTYKI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ ŁÓDZKIEGO ODDZIAŁU TUP

Katarzyna Plich z nagrodą za najlepszą pracę z zakresu urbanistyki i gospodarki przestrzennej Łódzkiego Oddziału TUP

Pani Katarzyna Plich, dyplomantka Pani dr hab. Aleksandry Nowakowskiej, prof. UŁ, otrzymała nagrodę za najlepszą pracę z zakresu urbanistyki i gospodarki przestrzennej. Konkurs organizowany jest corocznie przez Łódzki Oddział Towarzystwa Urbanistów Polskich. Praca została obroniona w roku akademickim 2016/2017. Gratulujemy!

Opublikowane: 18-06-2018