Środa, 26 kwietnia 2017, tydzień nieparzysty (17)

JEDNORAZOWE STYPENDIA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

Jednorazowe Stypendia Marszałka Województwa Łódzkiego

Została ogłoszona kolejna edycja przyznawania jednorazowych Stypendiów Marszałka Województwa Łódzkiego. Jednorazowe stypendium naukowe może być przyznane studentom studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, którzy zamieszkują na stałe na terenie województwa łódzkiego lub siedziba ich uczelni znajduje się na terenie województwa łódzkiego. Wnioski prosimy składać w Centrum Obsługi Studenta Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ, pokój D5, do dnia 17 lutego 2017 r. Sprawdź regulamin.

Opublikowane: 08-02-2017