Niedziela, 24 czerwca 2018, tydzień nieparzysty (25)

IX WYDZIAŁOWA KOMISJIA DS. PRZEWODÓW DOKTORSKICH

IX Wydziałowa Komisjia ds. Przewodów Doktorskich

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 12 czerwca 2018 r. w sali T-401 przy ul. Rewolucji 1905 r. 39 o godz. 12.30 odbędzie się posiedzenie Wydziałowej IX Komisji ds. Przewodów Doktorskich w sprawie publicznej obrony pracy doktorskiej mgr Agaty Antczak-Stępniak nt.  Czynniki rozwoju działalności deweloperskiej na polskim rynku mieszkaniowym - promotor: dr hab. Andrzej Borowicz, prof. UŁ, Uniwersytet Łódzki, recenzenci: prof. dr hab. Maria Trojanek (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu), prof. dr hab. Ewa Siemieńska (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu). Praca wyłożona jest do wglądu osób zainteresowanych w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 34/38.

Opublikowane: 30-05-2018