Niedziela, 19 sierpnia 2018, tydzień nieparzysty (33)

IX WYDZIAŁOWA KOMISJIA DS. PRZEWODÓW DOKTORSKICH

IX Wydziałowa Komisjia ds. Przewodów Doktorskich

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 18 czerwca 2018 r. w sali T-401 przy ul. Rewolucji 1905 r. 39 o godz. 14.00 odbędzie się posiedzenie Wydziałowej IX Komisji ds. Przewodów Doktorskich w sprawie publicznej obrony pracy doktorskiej mgr Joanny Górniak nt. Dostępność transportowa w wybranych krajach Unii Europejskiej- promotor: prof. dr hab. Bogdan Suchecki, recenzenci:dr hab. Aleksandra Koźlak, prof. UG (Uniwersytet Gdański), dr hab. Piotr Rosik, prof. IGiPZ PAN(Polska Akademia Nauk). Praca wyłożona jest do wglądu osób zainteresowanych w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 34/38.

Opublikowane: 05-06-2018