Środa, 26 lipca 2017, tydzień parzysty (30)

INSTYTUE EKONOMIK STOS. I INFORMATYKI_NIECZYNNY SEKRETARIAT

INSTYTUE EKONOMIK STOS. I INFORMATYKI_NIECZYNNY SEKRETARIAT

W dniach 10-28 lipca br. sekretariat Katedry Pracy i Polityki Społecznej, Zakładu Analizy i Strategii Przedsiębiorstwa oraz Instytutu Ekonomik Stosowanych i Informatyki NIECZYNNY z powodu urlopu.

W tym okresie ze wszystkimi sprawami proszę się kierować do sekretariatu Katedry Logistyki (pokój F-124) w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. 9.00-14.00 (telefon: 42 635 52 12).

Opublikowane: 07-07-2017