Piątek, 23 lutego 2018, tydzień parzysty (08)

III OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA PT. „OCHRONA KONSUMENTÓW NA RYNKU USŁUG FINANSOWYCH”

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Ochrona konsumentów na rynku usług finansowych”, organizowana przez Katedrę Bankowości Centralnej i Pośrednictwa Finansowego Uniwersytetu Łódzkiego we współpracy ze Studencką Kliniką Finansów. Konferencja odbędzie się 17 maja 2018 r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, umożliwi spotkanie i wymianę poglądów pracowników naukowych, doktorantów, studentów oraz praktyków zajmujących się problematyką usług finansowych i ochrony konsumentów funkcjonujących na tych rynkach.
Celem konferencji, oprócz wymiany opinii i prezentacji wyników badań poświęconych tej tematyce, jest także dyskusja o kontrowersjach wokół niskiej w naszym społeczeństwie świadomości finansowo-prawnej konsumenta korzystającego z usług instytucji finansowych.

Opublikowane: 01-02-2018