Środa, 24 maja 2017, tydzień nieparzysty (21)

II OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA PT. „OCHRONA KONSUMENTÓW NA RYNKU USŁUG FINANSOWYCH. ROZSĄDNY KONSUMENT I ETYCZNY PRACOWNIK SEKTORA FINANSOWEGO.”

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Ochrona konsumentów na rynku usług finansowych. Rozsądny konsument i etyczny pracownik sektora finansowego.”

Zakład Bankowości Centralnej i Pośrednictwa Finansowego Uniwersytetu Łódzkiego we współpracy ze Studencką Kliniką Finansów organizuje w dniu 18 maja 2017 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ II Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Ochrona konsumentów na rynku usług finansowych. Rozsądny konsument i etyczny pracownik sektora finansowego.” Konferencja umożliwi spotkanie i wymianę poglądów pracowników naukowych, doktorantów, studentów oraz praktyków zajmujących się problematyką usług finansowych i ochrony konsumentów funkcjonujących na tych rynkach. Celem konferencji, oprócz wymiany opinii i prezentacji wyników badań poświęconych tej tematyce, jest także dyskusja o kontrowersjach wokół niskiej w naszym społeczeństwie świadomości finansowo-prawnej konsumenta korzystającego z usług instytucji finansowych. Szczegóły konferencji znajdują się na stronie.

Opublikowane: 21-04-2017