Wtorek, 18 września 2018, tydzień parzysty (38)

II MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA "ŚRODOWISKO PRZYRODNICZE A ROZWÓJ"

II Międzynarodowa konferencja naukowa "Środowisko przyrodnicze a rozwój"

Uprzejmie informujemy, że w dniach 25-26 września 2018 r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym odbędzie się II Międzynarodowa konferencja naukowa "Środowisko przyrodnicze a rozwój", organizowana przez Katerdę Ekonomii Rozwoju oraz The Baltic University Programme. Konferencja ma charakter interdyscyplinarny. Jest adresowana do naukowców z zakresu ekonomii, zarządzania, socjologii, a także prawa, nauk przyrodniczych i technicznych. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie.

Opublikowane: 25-09-2018