Piątek, 23 lutego 2018, tydzień parzysty (08)

II EDYCJA KONKURSU NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DOKTORSKĄ, MAGISTERSKĄ, LICENCJACKĄ I PODYPLOMOWĄ

II edycja konkursu na najlepszą pracę doktorską, magisterską, licencjacką i podyplomową

Uprzejmie informujemy, że Rzecznik Finansowy wraz z Fundacją Edukacji Ubezpieczeniowej, ogłosili II edycję Konkursu o Nagrodę Rzecznika Finansowego za najlepszą pracę doktorską, magisterską, licencjacką i podyplomową z zakresu ochrony klienta na rynku finansowym.
Konkurs obejmuje:
- prace doktorskie obronione w latach 2016 - 2017,
- prace magisterskie, licencjackie i podyplomowe obronione w roku 2017
Zgłoszenie może być dokonane przez:
1) autora pracy,
2) promotora, za zgodą autora,
3) Dyrektora Instytutu/Katedry lub Dziekana wydziału uczelni, w której realizowana była rozprawa/przeprowadzany był egzamin, a także dyrektorów instytutów badawczych oraz instytutów naukowych PAN, za zgodą autora.
Wymagana dokumentacja:
- wniosek zawierający: imię i nazwisko autora pracy oraz adres do korespondencji z autorem, a także numer telefonu kontaktowego oraz e-mail,
- w przypadku gdy pracę zgłasza autor, oświadczenie promotora zawierające potwierdzenie okoliczności dopuszczających pracę do konkursu (§ 2 ust. 1 i 2 regulaminu) lub kopię protokołu egzaminu magisterskiego, licencjackiego, podyplomowego, lub kopię uchwały o nadaniu stopnia naukowego doktora,
- oświadczenie autora pracy o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z Konkursem,
- oświadczenie o samodzielnym autorstwie pracy.
Do Konkursu mogą być zgłoszone prace napisane w języku polskim, podejmujące tematykę ochrony klienta na rynku finansowym, ocenione przez promotora jako bardzo dobre, które stanowiły podstawę egzaminu magisterskiego, licencjackiego lub podyplomowego oraz prace doktorskie, zakończone nadaniem autorowi pracy tytułu doktora. Do Konkursu nie mogą być zgłaszane prace nagrodzone w innych konkursach, z wyjątkiem nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego lub macierzystej uczelni. Pracę w wersji elektronicznej na elektronicznym nośniku informacji (format .doc oraz .pdf) wraz z niżej podaną dokumentacją należy złożyć w terminie do 27 kwietnia 2018 r. w Biurze Rzecznika Finansowego.
Adres:
Biuro Rzecznika Finansowegoa
Al. Jerozolimskie 87
02 - 001 Warszawa

Szczegóły i regulamin konkursu zamieszczone są na stronie https://rf.gov.pl/inicjatywy/konkurs

Opublikowane: 18-01-2018