Czwartek, 20 września 2018, tydzień parzysty (38)

I NAGRODA W KONKURSIE GUS NA NAJLEPSZE PRACE DOKTORSKIE

I nagroda w konkursie GUS na najlepsze prace doktorskie

Miło nam poinformować, że Pani Paulina Malaczewska została uhonorowana I nagrodą w konkursie Głównego Urzędu Statystycznego na najlepsze prace doktorskie z zakresu statystyki oraz popularyzacji wiedzy o statystyce i jej zasobach informacyjnych. Nagrodzona dysertacja doktorska nosi tytuł „Determinanty i mechanizmy kształtowania się szarej strefy gospodarki”, obroniona została na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym. Promotorem pracy był prof. dr hab. Władysław Milo. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opublikowane: 05-04-2018