Czwartek, 24 maja 2018, tydzień nieparzysty (21)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

HELLOEKSOC! - NAUKOWO W DZIEŃ EKSOCU 18 MAJA 2017

« Wróć do listy konkursów

Debata i wykład –  10:30-13:30, sala Rady Wydziału C140

Debata „Polityka oparta na wiedzy, czyli po co miastu uniwersytety?”, poświęcona będzie wykorzystaniu potencjału badawczego łódzkich uczelni dla dobra miasta Łodzi, regionu łódzkiego i jego mieszkańców. W spotkaniu wezmą udział eksperci akademiccy, przedstawiciele władz lokalnych i organizacji pozarządowych. Dyskusję poprzedzi wykład profesora Sampo Ruoppili o doświadczeniach kierowania programem badań miejskich w fińskim mieście Turku.

10:30-12:00 – Wykład profesora Sampo Ruoppili, Dyrektora ds. badawczych programu Urban Studies na Uniwersytecie w Turku oraz Dyrektora Turku Urban Research Programme.
12:00-13:30 – Debata „Polityka oparta na wiedzy, czyli po co miastu uniwersytety?”.

Projekt Café –  13:30-14:30, Biblioteka Wydziałowa

Spragniona/y grantów, głodna/y projektów naukowych? W ramach Dnia EkSocu przy łyku dobrej kawy dowiesz się wszystkiego o tym, jak składać wnioski na projekty badawcze dla naukowców, w tym także dla doktorantów. W Bibliotece Wydziałowej czekać będą nie tylko pracownicy administracji wydziałowej i uniwersyteckiej obeznani w tajnikach biurokratycznych procedur, ale też praktycy – kierownicy grantów finansowanych ze środków m.in. Narodowego Centrum Nauki i Horyzontu 2020 oraz eksperci i recenzenci w tych konkursach. Skonsultuj swój pomysł i uzyskaj praktyczne wskazówki.
Szczegółowych informacji o wydarzeniu udziela wydziałowy Zespół projektów: patrycja.kruczkowska@uni.lodz.pl; pokój D 315, tel.: 42 635 47 31.

Science Dating  –  14:15-15:00, budynek E: Centrum Informatyczno-Ekonometryczne, piętro III

Jesteś zainteresowana/y nowatorskimi badaniami z pola ekonomii, finansów czy socjologii? Chcesz przedyskutować swoje pomysły na badania naukowe, podzielić się efektami swoich działań bez konieczności wygłaszania referatu lub znaleźć partnera do wspólnych badań? Zapraszamy do udziału w wydarzeniu w ramach Dnia EkSocu poświęconemu nawiązywaniu kontaktów i wymianie doświadczeń. Science Dating opiera się na idei szybkich randek – w trakcie 10-minutowych rozmów będziesz miała/miał szanse na poznanie innych pracowników i doktorantów Wydziału, ich zainteresowań i osiągnięć. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy.
Szczegółowych informacji o wydarzeniu udziela Centrum Rozwoju Wydziału: jacek.burski@uni.lodz.pl, pokój C18, tel.: 42 635 52 64.

Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź