Czwartek, 16 sierpnia 2018, tydzień nieparzysty (33)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

GOSPODARKA PRZESTRZENNA INTEGRUJE

« Przejdź do listy wydarzeń

Gospodarka Przestrzenna Integruje

Zapraszamy wszystkich studentów na wydarzenie „Gospodarka Przestrzenna Integruje”, w ramach którego odbędzie się wydziałowy turniej drużyn dwuosobowych w trambambulę. Dodatkowo będzie można wziąć udział w budowaniu wirtualnego miasta w darmowej aplikacji SimCity BuildIt.
Turniej piłkarski rozgrywany będzie metodą pucharową i przewidziany jest dla 8 drużyn – decyduje kolejność zgłoszeń w arkuszu.
Czas i miejsce wydarzenia: 22 maja 2018, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny parter budynku T w godzinach 10.oo-14.oo.
Równolegle z wydarzeniem „Gospodarka Przestrzenna Integruje” odbywać się będzie seria wykładów zatytułowana „Future of the maps” prowadzona przez firmę TomTom.
Opublikowane: 22-05-2018
Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź