Środa, 15 sierpnia 2018, tydzień nieparzysty (33)

EUROPEJSKI ROK DZIEDZICTWA KULTUROWEGO 2018

Europejski Rok Dziedzictwa Kulturowego 2018

Mamy przyjemność poinformować, że wraz z nowym rokiem rozpoczął się Europejski Rok Dziedzictwa Kulturowego 2018.  W imieniu Międzynarodowego Centrum Kultury zapraszamy do wzięcia udziału w serii wyjątkowych wydarzeń i świętowania różnorodności i bogactwa kultury europejskiej. ERDK 2018 to ogólnoeuropejska kampania, której celem jest poszerzanie wiedzy o społecznym i gospodarczym znaczeniu dziedzictwa kulturowego. Międzynarodowe Centrum Kultury podejmie w ramach ERDK 2018 szereg różnorodnych aktywności o charakterze badawczym, edukacyjnym oraz informacyjnym. Więcej informacji można znaleźć na stronie.

Opublikowane: 26-01-2018