Niedziela, 24 czerwca 2018, tydzień nieparzysty (25)

EKSOC OCENIONY WYSOKO W RANKINGU PERSPEKTYW 2018

EkSoc oceniony wysoko w rankingu Perspektyw 2018

W tegorocznym, ogólnopolskim Rankingu Kierunków Studiów prowadzonym przez portal edukacyjny Perspektywy kierunki oferowane przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny zostały ocenione wysoko, czyniąc EkSoc najlepszym Wydziałem na UŁ i w regionie wśród ocenianych kierunków. Ekonomia zajęła 5-te miejsce w rankingu  (awans z pozycji 10), gospodarka przestrzenna miejsce 8; socjologia pozycję 9 a finanse i rachunkowość miejsce 14.
Warto również zauważyć, że Uniwersytet Łódzki zajął w kategorii „Uniwersytety” 6-te miejsce w kraju. Z całym rankingiem można zapoznać się na stronie Perspektyw.

Opublikowane: 29-05-2018