Poniedziałek, 15 października 2018, tydzień parzysty (42)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

EKSOC OCENIONY WYSOKO W RANKINGU PERSPEKTYW 2018

« Przejdź do listy aktualności

EkSoc oceniony wysoko w rankingu Perspektyw 2018

W tegorocznym, ogólnopolskim Rankingu Kierunków Studiów prowadzonym przez portal edukacyjny Perspektywy kierunki oferowane przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny zostały ocenione wysoko, czyniąc EkSoc najlepszym Wydziałem na UŁ i w regionie wśród ocenianych kierunków. Ekonomia zajęła 5-te miejsce w rankingu  (awans z pozycji 10), gospodarka przestrzenna miejsce 8; socjologia pozycję 9 a finanse i rachunkowość miejsce 14.
Warto również zauważyć, że Uniwersytet Łódzki zajął w kategorii „Uniwersytety” 6-te miejsce w kraju. Z całym rankingiem można zapoznać się na stronie Perspektyw.

Opublikowane: 29-05-2018
Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź