Piątek, 24 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

EKSOC OCENIONY WYSOKO W RANKINGU PERSPEKTYW 2017

EkSoc oceniony wysoko w rankingu Perspektyw 2017

W tegorocznym Rankingu Szkół Wyższych prowadzonym przez portal edukacyjny Perspektywy kierunki oferowane przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny zostały ocenione wysoko. Socjologia zajęła 5-te miejsce w rankingu (awans o 3 pozycje w stosunku do roku poprzedniego), ekonomia miejsce 10-te (brak zmiany) a gospodarka przestrzenna zajęła 6-tą pozycję (kierunek oceniany po raz pierwszy).
Warto również zauważyć, że Uniwersytet Łódzki zajął w kategorii „Uniwersytety” 6-te miejsce w kraju.
Z całym rankingiem można zapoznać się na stronie Perspektyw.

Opublikowane: 12-06-2017