Środa, 20 września 2017, tydzień parzysty (38)

EGZAMIN POPRAWKOWY 4.09.2017 U PROF. JOLANTY GROTOWSKIEJ-LEDER NIE ODBĘDZIE SIĘ

Egzamin poprawkowy 4.09.2017 u prof. Jolanty Grotowskiej-Leder nie odbędzie się

Dla studentom trzech kierunków:

Praca socjalna I rok stacjonarne studia I stopnia, I rok Przedmiot : problemy i zagrożenia społeczne

Praca Socjalna - stacjonarne studia I stopnia, II rok Przedmiot : nierówności społeczne

Socjologia - stacjonarne studia I stopnia, II rok Przedmiot : Socjologia problemów społecznych

Termin egzaminu zostanie ustalony między 15.09 a 18.09 br. i zostanie przekazany w późniejszym terminie.

Opublikowane: 01-09-2017