Niedziela, 27 maja 2018, tydzień nieparzysty (21)

DR WOJCIECH ZATOŃ NAJLEPSZYM ANALITYKIEM MAKROEKONOMICZNYM 2017

Dr Wojciech Zatoń najlepszym analitykiem makroekonomicznym 2017

Miło nam poinformować, że Pan dr Wojciech Zatoń zdobył I miejsce w konkursie na najlepszego analityka makroekonomicznego 2017 organizowanym przez redakcję „Parkietu" i „Rzeczpospolitej”.
To właśnie optymizm w odniesieniu do dynamiki PKB oraz przekonanie, że inflacja szybko wróci do normy, zapewniły zwycięstwo w jubileuszowej X edycji konkursu dr. Wojciechowi Zatoniowi, starszemu wykładowcy z Instytutu Finansów Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.
Sukces w konkursie odniosło również Studenckie Koło Naukowe Prognozowania i Analiz Gospodarczych 4Future działające pod opieką dra Wojciecha Zatonia, które zajęło II miejsce w rankingu zespołów studentów oraz III miejsce w kategorii prognozowania salda obrotów bieżących. Więcej informacji

Opublikowane: 24-04-2018