Czwartek, 16 sierpnia 2018, tydzień nieparzysty (33)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

DR WOJCIECH ZATOŃ NAJLEPSZYM ANALITYKIEM MAKROEKONOMICZNYM 2017

« Przejdź do listy aktualności

Dr Wojciech Zatoń najlepszym analitykiem makroekonomicznym 2017

Miło nam poinformować, że Pan dr Wojciech Zatoń zdobył I miejsce w konkursie na najlepszego analityka makroekonomicznego 2017 organizowanym przez redakcję „Parkietu" i „Rzeczpospolitej”.
To właśnie optymizm w odniesieniu do dynamiki PKB oraz przekonanie, że inflacja szybko wróci do normy, zapewniły zwycięstwo w jubileuszowej X edycji konkursu dr. Wojciechowi Zatoniowi, starszemu wykładowcy z Instytutu Finansów Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.
Sukces w konkursie odniosło również Studenckie Koło Naukowe Prognozowania i Analiz Gospodarczych 4Future działające pod opieką dra Wojciecha Zatonia, które zajęło II miejsce w rankingu zespołów studentów oraz III miejsce w kategorii prognozowania salda obrotów bieżących. Więcej informacji

Opublikowane: 24-04-2018
Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź