Czwartek, 19 października 2017, tydzień parzysty (42)

DODATKOWY NABÓR NA STUDIA II STOPNIA

Dodatkowy nabór na studia II stopnia

rekrutacja-2_2.jpg

Serdecznie zapraszamy do dalszych zapisów na kierunki studiów stacjonarnych II stopnia: ANALITYKA GOSPODARCZA, ECONOMICS AND INTERNATIONAL BUSINESS, EKONOMIA, GOSPODARKA PRZESTRZENNA, INFORMATYKA I EKONOMETRIA, LOGISTYKA, PRACA SOCJALNA, SOCJOLOGIA.
Od 7 sierpnia do 15 września zarejestruj się na rekrutacja.uni.lodz.pl, a po uzyskaniu informacji o zakwalifikowaniu, złóż komplet wymaganych dokumentów w dniach 25-26 września w pokoju E207 (Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ, ul. Rewolucji 1905 r. nr 37/39) w godzinach 14:00-18:00.

Opublikowane: 07-08-2017