Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

DNI KARIERY I MOBILNOŚCI PT. PROJEKT NAUKOWIEC

Dni Kariery i Mobilności pt. Projekt NAUKOWIEC

Zapraszamy na bezpłatne spotkania ze stypendystami krajowych i zagranicznych programów, ekspertami z różnych dziedzin i sektorów, doradcami w planowaniu kariery i przedstawicielami świata biznesu, które odbędą się w Łodzi w dniach 23-25 października. Tematem imprezy jest pomoc w świadomym budowaniu kariery naukowej.
Więcej informacji na stronach organizatora oraz wydarzenia.

Opublikowane: 18-10-2017