Środa, 26 lipca 2017, tydzień parzysty (30)

CLIMBING STORIES. HISTORIA ŁÓDZKIEGO ŚRODOWISKA WSPINACZKOWEGO NA FOTOGRAFIACH I W PRZEDMIOTACH MATERIALNYCH

z.jpg

Zapraszamy na otwarcie wystawy Climbing stories. Historia łódzkiego środowiska wspinaczkowego na fotografiach i w przedmiotach materialnych, realizowanej w ramach
The VIIIth Conference of the European Society for the Study of Symbolic Interaction,  Studying Everyday Life: Generic Dimensions of Interactionist Inquiry.
Wernisaż odbędzie się 6 lipca 2017 (czwartek) — 3 dzień konferencyjny (ENG) 11.50-13.40 (budynek T – aula T1, hall przy wejściu).

Opublikowane: 29-06-2017