Niedziela, 27 maja 2018, tydzień nieparzysty (21)

BEZPŁATNA POMOC W WYPEŁNIANIU PITÓW!

Bezpłatna pomoc w wypełnianiu PITów!

Studencka Klinika Finansów zaprasza serdecznie do skorzystania z bezpłatnej pomocy w wypełnianiu PITów w ramach prowadzonej obecnie "Kampanii PIT". Doktor Radosław Witczak dyżuruje w dniu 27 kwietnia 2018 r. w godzinach 15:15-17:30 w sali T3 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ, ul. Rewolucji 1905 r. nr 39.
Z innymi sprawami dotyczącymi finansów SKF zaprasza na dyżury wtorkowe w godzinach 16:45-18:15 w sali D315.

Opublikowane: 23-04-2018