Niedziela, 20 sierpnia 2017, tydzień nieparzysty (33)

BALTIC SEA SUMMER UNIVERSITY – SZKOŁA LETNIA W WARSZAWIE

Baltic Sea Summer University – szkoła letnia w Warszawie

Serdecznie zapraszamy do udziału w Baltic Sea Summer School organizowanej przez Centre International de Formation Européenne (we współpracy z Alcide De Gasperi University of Euroregional Economy) w dniach 10-16 lipca 2017 roku w Warszawie. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem przewodnim "Regional development and innovation". Więcej informacji na stronie

Opublikowane: 15-05-2017