Środa, 15 sierpnia 2018, tydzień nieparzysty (33)

AKREDYTACJE ZAGRANICZNE - WSPÓLNY WNIOSEK WYDZIAŁU EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNEGO I WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA ZATWIERDZONY DO FINANSOWANIA

Akredytacje zagraniczne - wspólny wniosek Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego i Wydziału Zarządzania zatwierdzony do finansowania

Z przyjemnością informujemy, że Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zatwierdziło do finansowania wniosek zgłoszony przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ oraz Wydział Zarządzania UŁ dotyczący projektu „Akredytacje zagraniczne". Sfinansowany zostanie proces ubiegania się o akredytację „IACBE - The International Assembly for Collegiate Business Education Accreditation”. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Opublikowane: 05-01-2018