Środa, 22 listopada 2017, tydzień nieparzysty (47)

"8. SEMINARIUM OPEN ACCESS"

"8. Seminarium Open Access"

Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na 8. Seminarium Open Access organizowane w ramach obchodów Międzynarodowego Tygodnia Otwartej Nauki.
Seminarium odbędzie się w formie warsztatów (liczba miejsc ograniczona), podczas których uczestnicy zapoznają się między innymi: z masowym przeszukiwaniem repozytoriów OA z wykorzystaniem języka R, dowiedzą się po co, jak, kiedy i gdzie promować naukę oraz jak śledzić i uporządkować swój dorobek naukowy, wykorzystując otwarte bazy danych. Warsztaty odbędą się w następujących dniach: 24.10., 25.10., 26.10. i 27.10.2017 r. Program i rejestracja na warsztaty dostępne na stronie: http://www.lib.uni.lodz.pl/openaccess/

Opublikowane: 13-10-2017