Sobota, 20 stycznia 2018, tydzień nieparzysty (03)

5.01.2018 – TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE WYJAZDÓW NA KONFERENCJE ZAGRANICZNE

5.01.2018 – termin składania wniosków o dofinansowanie wyjazdów na konferencje zagraniczne

Przypominamy, iż 5 stycznia 2018 r. mija termin składania wniosków o dofinansowanie wyjazdów na konferencje zagraniczne. Zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania zapraszamy do zapoznana się z zasadami dofinansowania oraz procedurą ubiegania się o dofinansowanie wyjazdów na konferencje zagraniczne obowiązujące w 2018 r.

Opublikowane: 21-12-2017