Czwartek, 19 kwietnia 2018, tydzień parzysty (16)

43. OGÓLNOPOLSKI STUDENCKI PRZEGLĄD PIOSENKI TURYSTYCZNEJ YAPA 2018

43. Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej Yapa 2018

Od ponad 43 lat Yapa jest jest jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie piosenki studenckiej, folkowej i poetyckiej. Jest to nie tylko największy taki festiwal w Polsce, ale również jest najstarszym festiwalem organizowanym w Łodzi, niemal bez przerwy od 1974 roku. Co roku spotyka się na nim prawie 2 tysiące osób. 5 razy więcej zasiada przed komputerami i radioodbiornikami, żeby śledzić i słuchać transmisji koncertów na żywo. Połowa naszych widzów to goście spoza Łodzi, którzy przyjeżdżają na Yapę nie tylko słuchać muzyki, ale również, wspólnie z artystami występującymi na scenie, grać i śpiewać. Bo Yapa to przede wszystkim spotkania i niepowtarzalna atmosfera, dla których muzyka to swego rodzaju tło.
Zapraszamy! 9–11 marca 2018 (pt.–nd.) Zatoka Sportu, al. Politechniki 10, Łódź. Wiecej infromacji dostępnych na profilu na Facebooku oraz na stronie.

Opublikowane: 08-03-2018