Czwartek, 20 września 2018, tydzień parzysty (38)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Czcionka:

Kontrast:

Facebook Aktualności RSS YouTube Flickr

43. OGÓLNOPOLSKI STUDENCKI PRZEGLĄD PIOSENKI TURYSTYCZNEJ YAPA 2018

« Przejdź do listy aktualności

43. Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej Yapa 2018

Od ponad 43 lat Yapa jest jest jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie piosenki studenckiej, folkowej i poetyckiej. Jest to nie tylko największy taki festiwal w Polsce, ale również jest najstarszym festiwalem organizowanym w Łodzi, niemal bez przerwy od 1974 roku. Co roku spotyka się na nim prawie 2 tysiące osób. 5 razy więcej zasiada przed komputerami i radioodbiornikami, żeby śledzić i słuchać transmisji koncertów na żywo. Połowa naszych widzów to goście spoza Łodzi, którzy przyjeżdżają na Yapę nie tylko słuchać muzyki, ale również, wspólnie z artystami występującymi na scenie, grać i śpiewać. Bo Yapa to przede wszystkim spotkania i niepowtarzalna atmosfera, dla których muzyka to swego rodzaju tło.
Zapraszamy! 9–11 marca 2018 (pt.–nd.) Zatoka Sportu, al. Politechniki 10, Łódź. Wiecej infromacji dostępnych na profilu na Facebooku oraz na stronie.

Opublikowane: 08-03-2018
Do góry
wersja do druku
Wirtualna mapa Wirtualny spacer Pracownia Informatyki

WYDZIAŁ

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny jest największym, spośród dwunastu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego. Pracuje tutaj ponad 500 pracowników, z których 400 to nauczyciele akademiccy. Prawie co czwarty pracownik nauki posiada stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora. Działalność naukowa i dydaktyczna realizowana jest w ramach 8 instytutów. Wielu naszych absolwentów i nauczycieli akademickich pełniło lub wciąż pełni zaszczytne funkcje w życiu publicznym Polski i instytucjach Unii Europejskiej.

90-255 Łódź, ul. POW 3/5, tel.: 42 635 5356

NEWSLETTER

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu eksoc.uni.lodz.pl
Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź