Wtorek, 18 września 2018, tydzień parzysty (38)

26 ŚWIATOWA KONFERENCJA INFORUM NA WYDZIALE EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNYM UŁ

26 światowa Konferencja INFORUM na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ

W dniach 27-31 sierpnia 2018 r. na naszym Wydziale odbędzie się 26 Światowa Konferencja INFORUM. Jest to spotkanie ekonomistów zajmujących się sporządzaniem analiz makroekonomicznych na szczeblu gałęziowym, wykorzystujących modele symulacyjne łączące metody ekonometryczne z technikami input-output.

Zapraszamy pracowników i studentów Wydziału do wysłuchania wystąpień konferencyjnych. Jest to okazja do zapoznania się z problemami i zjawiskami ekonomicznymi, które są obecnie przedmiotem zainteresowania zespołów analitycznych INFORUM, funkcjonujących w wiodących gospodarkach świata. Część prezentacji poświęcona będzie ponadto metodom modelowania ekonomicznego.

Z programem konferencji można zapoznać się na stronie inforum2018.uni.lodz.pl

Więcej informacji o grupie INFORUM znajduje się pod adresem inforum.umd.edu

Opublikowane: 20-08-2018