Czwartek, 20 września 2018, tydzień parzysty (38)

18. EDYCJA PROGRAMU STYPENDIALNEGO DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW – NAGRÓD NAUKOWYCH POLITYKI

18. edycja programu stypendialnego dla młodych naukowców – Nagród Naukowych POLITYKI

Informujemy o uruchomieniu  18. edycji programu stypendialnego dla młodych naukowców – Nagród Naukowych POLITYKI.
Do niedzieli 17 czerwca 2018 r. na stronie www.polityka.pl/stypendia dostępny jest formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest warunkiem przystąpienia do konkursu o 5 stypendiów po 15 tys. zł oraz 10 nagród finałowych po 5 tys. zł.
Piętnastu finalistów zostanie ogłoszonych na łamach POLITYKI 12 września, zaś nazwiska pięciu stypendystów zostaną podane w październiku. Regulamin, składy kapituł oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie tygodnika POLITYKA www.polityka.pl/stypendia

Opublikowane: 28-05-2018